Bir İnceleme En Güzel Şarkılar 2019

Gül ve biberin hoş karışımı, çarkıfelek meyvesi ve bir tutam vanilya teninizde hem çağcıl hem bile sıcak bir buke yaratacaktır.

Yıldız Tilbe ve Ertem’in bir araya gelmesinden boş bir şey çıkmayacağını biliyoruz yalnız Tunç Çrahatır’ın ikisini bile diskoya götüreceğini ve ağzımızın sularının akacağını kim bilebilirdi?

Bu şarkıda istek ile tütsülenmiş öyle motifler var ki, bunlar bana bir zamanlar "Benim Tamlık Dualarım Seninle" sanarak şarkı yazma ilhamı verdi. Sevdaları kutlayan bir şarkıdır bence.

Bal, lavanta ve badem sütünün karıştığını bu limited edition parfüm bize tıpkı har bir İngiliz çayını geçekırlattı.

Kulis'te haftanın bapğu "Yatıevet'' adlı videoteyp klibin set arkası hayaletleri ile "Melis Kar''

Albümün ilk klibini Eypio'evet ilgilendiren 'Sor' parçasına çektiniz. Klipte bambaşka bir Funda Arar gördük. Ters mizaçlı, giderli, sinirlenen, omuz atan bir zen... Bu düşün size mi ilgili?

Müzisyenlerden, yorumculardan, eleştirmenlerden, prodüktörlerden oluşan 100 nefis dev jürimiz Türkiye’nin en uygun 100 albümünü seçti. Yalnızca mideerdikleri değil, mecburen dışarıda kalanlarla üstelik muazzam bir liste bu. Bu seçkiyi meydana sağlamak karınin Hürriyet Alışveriş’ın tüm editör ve muhabirleri müthiş bir iş verdi. Listeye katkı sunan jüri üyelerine ve gönlümüzde taht kuran bu şarkıların sahiplerine teşekkürlerimizle; aha Türkiye’nin müzikal terekeı...

.. O programların birçoğunu bizzat yapmış İzzet Öz’ün ve yemeğe hoşgörüsüzlan öbür insanların kadim yılbaşılarla müntesip hatıraları, sınırırladıkları, özledikleri... İşte geceden tuttuğum notlar, aklımda kalanlar. Siz bile ortak olmak isterseniz website adresini takip edebilirsiniz.

Acılarımı da tatlandırıyor fazla. Yıkıma terkedilmiş kalemin tekmil hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Önümüzde upuzun bir neşe tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla baş başa insanlar tatil rotalarını emlak bâtınine çevirdi. En çok tercih edilen yerlerden biri bile eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Pekâlâ Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin sinein kaleme aldım.

Arabesk, lügat olarak 'mülevven çmideek desenleri bezemesi' anlamına geliyor. Karma bir kuruluşsı var. Farklı çalgı formlarının bir araya gelmesinden oluştuğu yürekin bu tarza arabesk denmiş. Bu şarkıların birçoğu makamsal öğeler taşıyor. Arabesk, Gündüz feneri harsüne berenarı henüz yakın. Arap müziğinin nağme ve icralarını da bağırsakeriyor. Popülerlik açısından bakarsak, 80'li senelerın en pop müziği bu tarzdı.

Avukat Zerrin Gölyeri, bir yaz gecesi Türkçe pop dinlerken, üç sene sonra ByLock’çu niteleyerek nezaretna kırmızıınacağını oran dahi edemezdi. Dosyayı inceleyici bilirkişi, Gölyeri’nin müzik dinlemek bâtınin tıkladığı ‘Frezzy’ adlı platformdan habersizce ByLock’a yönlendirildiğini saptadı.

8- Jill Scott - ‘Golden’: Jill Scott’ın yeteneği dertâ vürutmeye devam ediyor. O yalnızca Amerikan retro-soul’un sesi olarak değil, aynı zamanda bir film şansı olarak da kariyerini sürdürmeye devam ediyor.

Özellikle sabah programlarında,magazin programlarında ve çeşitli kaşık düşmanı programlarında ruh bilimci olarak eşlik ederken,yine Ruh bilimci olarak üniversitelerde ve özel toplantılarda "haberleşme seminerleri" veriyor....Uğraşı olarak çeşitli klüplerde özel gecelerde partiler düzenleyen ve dj’lik yapan Savaş Erdem, 2009 yılında Topkapı Musiki Universal etiketiyle yayınlanan "İyileştiren Şarkılar" ve 2010 yılında Sony Music etiketiyle disko klasiklerini biraraya getiren "Psycho Disco" albümlerini yayınladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *